Kilka z ponad 100 gier

Rapido
Gra przeznaczona jest dla dwóch osób. Potrzebujesz małej lub średniej kulki i dobrego refleksu! Połóż dłonie na łapkach i za ich pomocą odbijaj szybko kulkę, celując w bramkę przeciwnika. Wygrywa ten, kto ma lepszy refleks i zdobędzie więcej trafień.
Powiększ
Arkus
Gra przeznaczona jest dla dwóch osób. Na początku rozdaj równą liczbę krążków pomiędzy zawodników. Przy pomocy łuku strzelaj krążkami tak, by przeszły przez bramkę i wpadły w pole przeciwnika. Wygrywa ten, kto pierwszy pozbędzie się wszystkich krążków ze swojego pola.
Powiększ
Bilard holenderski
Pstrykaj krążkami do bramek. Ilość kropek na bramce oznacza ilość krążków, które muszą się w niej znaleźć. Nie udało się? Trafiaj do skutku!


Powiększ
Ledo poczwórne
Wybierzcie swój kolor i rozdajcie równą ilość kulek na każdego gracza. Waszym zadaniem jest umieszczenie kulki w otworze z Waszym kolorem oraz wszystkich do niego przylegających. Dwa z otworów dzielicie z sąsiadami, trzeci należy do wszystkich graczy. Współpracujcie ze sobą lub wybijajcie kulki z otworów przeciwników. Wygrywa ten, kto pierwszy zapełni wszystkie cztery pola.
Powiększ
Balanser
Jest to grupa gier opierających się na takim operowaniu ruchomą planszą, aby trafić kulką w wyznaczone miejsce lub przejść wyznaczoną trasą. Konstrukcja umożliwia swobodne manewrowanie planszą w czterech kierunkach i dwóch płaszczyznach.
Powiększ
Adwersarz podwójny
Zasady są takie same jak w Adwersarzu, jednak ta plansza może być wykorzystana zarówno przez dwie jak i cztery osoby. W pierwszym przypadku każdy z graczy kontroluje po dwie bramki, w każdej dłoni trzymając po jednej paletce. To spore utrudnienie. Przy czterech graczach zasady są proste: każdy kontroluje swoją bramkę i próbuje strzelić w bramkę któregoś z przeciwników.
Powiększ
Fliper
Gra przeznaczona jest dla dwóch osób. Za pomocą ruchomych łapek odbijaj poruszającą się po nachylonej planszy kulkę. Rób to tak, aby nie wpadła ona do Twojej bramki, jednocześnie celując w bramkę przeciwnika. Wygrywa ten, kto zbierze więcej trafień.
Powiększ
Gra

Powiększ
Gra

Powiększ